İç ve Dış Mekân Tasarımında Doğru Anahtar Priz Seçimi


Konu anahtar priz seçimine geldiğinde bir çoğumuz aslında çok dikkatli değiliz. Genelde taşındığımız evde veya yeni ortamda anahtar prizler hazır olarak bulunuyor. Ancak güvenli ve şık olan seçenekleri göz önünde bulundurmakta fayda var. Günsan Elektrik olarak sizlere hem estetik görünümlü hem kolay kullanışlı hem güvenli hem de kullanım yerine çok uygun seçenekler sunuyoruz.

Hangi Odaya Hangi Anahtar Priz?

Evimizin merkezi konumunda bulunan salonlarımıza belki her odadan daha fazla özen gösteriyoruz. Peki bu özeni neden anahtar prizlerde de göstermeyelim? Günsan Elektrik olarak salonlarınıza çok uygun anahtar priz seçeneklerini sizler için geliştirdik. Eqona serisi 10AX, 250 V, bir kutuplu, bir yollu, vidalı ve klipsli bağlantı özelliği ile salonunuza uyum sağlayacaktır. Üstelik beyaz/krem, metallic, pratik ve slimtouch seçeneklerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Anahtar priz modelleri için sitemize giriş yapabilirsiniz.
Salonunuza küçük dokunuşlarla fark katacak bir diğer anahtar priz serisi ise Visage serisi. Bu seri içerisinden amazon, ambiance veya beyaz/krem seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Eqona Serisi

Visage Serisi

Mutfaklarınız için ise en uygun anahtar priz seçeneklerini yine Eqona ve Visage serisinden bulabilirsiniz. Bunlarla birlikte değerlendirebileceğiniz bir diğer seçeneğimiz ise Fantasy serisi. İhtiyaç ve zevklerinize göre misya, nemliyer veya beyaz/krem seçeneklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Fantasy Serisi

Banyolarınız için ise Eqona serisinden Eqona Pratik, notluk detayı ile sizlere banyoda rahatlık kazandıracak. Bunun yanı sıra Fantasy serisi yine banyonuzda kullanabileceğiniz en uygun serilerimizden bir tanesi.

Anahtar Priz Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Estetik görüntünün yanı sıra anahtar priz seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Hem güvenlik açısından hem de sizin kullanımınıza uyacak bir anahtar priz seçmek oldukça önemlidir.

Anahtar prizler elektrikli cihazların ihtiyaç duyduğu elektriği şebekeden alıp cihazlara aktaran aletlerdir. Bundan dolayı güvenli olmaları çok önemlidir. Çünkü elektrik hayati sıkıntılara yol açabilir. Düşük kalitede prizler yerinden oynayabilir, çıkabilir. Bu da tehlikelere yol açabilecek bir durumdur. Güvenlik açısından kaliteli prizler tercih etmek ve doğru montaj/kurulum yapmak oldukça önemlidir.

Özellikle çocuklu evlerde aileler genelde korumalı prizleri tercih ederler. Böylece çocukların ellerini prize sokmaları engellenir ve güvenli bir ev ortamı yaratılmış olur. Siz de bu şekilde evinize uygun ve güvenli priz seçeneklerini Günsan Elektrik’te bulabilir, eviniz için hem estetik açısından hem de güvenlik açısından doğru bir şekilde priz seçimi yapabilirsiniz.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İç ve Dış Mekân Tasarımında Doğru Anahtar Priz Seçimi

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı