Uygulamalı PsiBall Eğitimi – 1


Merhaba arkadaşlar uzun zamandan beri bu alan ile ilgileniyor ve size en basit şekilde anlatmaya çalışıyorum. Umarım anlattıklarımı okuyor ve uyguluyorsunuz. Parapsikoloji alanında araştırdığım ve uyguladığım yöntemleri bugün sizlere video ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer bu konuyu yeni okuyan arkadaşlar varsa Psiball hakkında yazdığım yazıları okuyabilir ve detaylı bilgi edinebilir. Yazıma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Uygulama videosuna geçmeden önce biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Benim aslında ilk psiball deneyimim yaklaşık 1 sene önce olmuştu. Youtube üzerinden izlediğim video dikkatimi çekmiş ve onun üzerine yoğunlaşmak istemiştim. Başta herkes gibi şüphe ile yaklaştım. Aynı şekilde korku ile de yaklaştım. Genelde bilinmeyen bir şeye herkesin korku ile yaklaşması gibi bir şeydi benimkisi. Bunların öncelikle büyük sabır ve inanç olduğunu hatırlatmam gerektiğini düşünüyorum. Ve tabi ilk başta bu durumlarla genelde yalnız kalıyorsunuz. Psiball‘ı bir arkadaşına veya çevrendeki birine anlatsan sana deli gözüyle bakacaktır. Aslında bende şüphe ile yaklaşıyordum. Hem bayağı fazla. Ama denemeye karar verdim. Örnek olarak ; Bir bilim adamının imkansız gibi görünen bir şeyin başarması gibi. Ve her buluş gibi bununda ilk başta şüphe ile bakılması. Detaylara pek fazla inmemeye çalışacağım. Sizde yapabilirsiniz inandığınız ve sabır gösterdiğiniz takdirde. Ama şunu bilin, bu uygulamaya başlarsanız bıraktığınız takdirde tekrar en baştan başlamanız gerekiyor.

Bu yazımdan itibaren işin felsefi kısmından çok uygulama videosu atmayı düşünüyorum. Çünkü bir çok kişi içerikleri okurken görsel yada video’ya ihtiyaç duyuyor. Bende hem sıkılmamanız ve hemde konuya hakim olmanız için video’ya yer vermek istiyorum. Aynı zamanda en önemlisi de uygulamaların teoride kalmaması için. Her psiball videosunda olduğu gibi, bunda da ‘ip var kesin, rüzgar oldu kesin’ gibi yorumlar alacağıma eminim. Fakat bu uygulamaları doğru yaptığınız takdirde öyle bir kanıtlarsınız ki, öyle bir kendinizi geliştirirsiniz ki tüm şüpheleri ortadan kaldırırsınız. O yüzden olumsuz yorumdan önce bu konuyu detaylı araştırın ve kendi uygulamanızı mutlaka yapın! Böylelikle aradaki farkı rahatlıkla görebilirsiniz.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Efsane Efsane
2
Efsane
Beğendim Beğendim
5
Beğendim
İğrenç İğrenç
1
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
1
Aşk

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamalı PsiBall Eğitimi – 1

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı