TELEPATİ YÖNTEMLERİ


Bir önceki yazımda telepati hakkında detaylı bilgiler ve kısa bir yöntem vermiştim. Bu yazımda Telepati yapabilmeniz için çeşitli yöntemler vererek nasıl yapılacağına dair fikir edinmiş olacaksınız. Yöntemlerin bir çoğu çeşitli kaynaklardan araştırmış olduğum uygulamalar diğerleri ise benim denediğim ve ürettiğim yöntemlerden oluşmaktadır. Aşağıda vereceğim yöntemleri başlıklar halinde vereceğim. Başlıkların ismi, vermiş olduğum isimlerdir. Siz, istediğiniz ismi yöntemlere verebilirsiniz. Fakat uygulamaların bir çoğu yapılmış, iyi sonuç alınmıştır. Bu içerikte sizlere telepatinin yakın temas uygulamalarından bahsedeceğim.

İşte şimdi size çeşitli kaynaklardan edindiğim bilgiler ışığı altında kendimde denemiş olduğum yöntemleri açıklıyorum.

YAKIN TEMAS

YÖNTEM 1: SINIF

Öncelikle telepati yapacağımız ortam sınıf vb. yerler olmalı. Sınıftasınız ve öğretmeniniz dersi anlatıyor. Bu ciddi ortamda kendinize bir kişi seçiniz. Özellikle bu kişinin sırtı size dönük olsun. Telepati yapacağınız kişinin dersi dikkatlice dinlediğine emin olun. Sonra onun beynine odaklanıp içinizden sanki sesli bağırıyormuş gibi ‘bana bak’ deyin. Bunu 1 defa yada 3 defa yapmayın. En az 10 -15 defa bu kelimeyi içinizden sanki sesli söylüyormuş gibi deyin. Bu kelimeyi söylerken aynı zamanda size baktığını hayal edin. Bunu bir süre devam edin sonra yapmayı bırakın. Bir süre sonra size bakacaktır.

YÖNTEM 2: ALIŞVERİŞ

Telepati yapacağınız ortam market, pazar veya toplumun sürekli ziyaret ettiği yerler olsun. Bu gibi yerlerde insanlar yorgundur ve dış seslere algıları kapalıdır. Siz de bunu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Örnek veriyorum markete girdiniz. Sizde diğer insanlar gibi alışveriş yaptınız ve kasa görevlisine geldiniz. Onun gözlerine veya yüzünün herhangi bir noktasına odaklanın. Sonra odaklandığınız noktanın beyne doğru giden bölgesinde sanki mesajları alma alanı olduğunu hayal edin. Siz mesajı verdiğinizde size aynı mesajı iletsin. Buna odaklanın. Daha sonra kısa cümle olarak, ona ‘merhaba’ deyin. Ama içinizden onun beynine söylerken sanki bağırıyormuş gibi sesli biçimde söyleyin. Bir süre geçtikten sonra size merhaba diyecektir.

YÖNTEM 3: EV

Bu yöntem evinizde rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Evinizdesiniz ve sizinle birlikte yaşayan aileniz veya arkadaşlarınız var. Sessiz bir yere oturun. Evinizden bir kişi seçin, sonra onun beynine odaklanın ve şöyle diyin ‘Hey buraya gelsene’ veya ‘buraya gel sana bir şey diyeceğim’ gibi cümleler söyleyin. Bunu yaparken iyice odaklanın ve durduğunuz odaya geldiğini hayal edin. Bir süre sonra telepati uyguladığınız kişi sanki bir ihtiyacı olup olmadığınızı kontrol amaçlı sizin odanıza gelecektir. Yada ‘bana mı seslendin’ gibi cümleler söyleyecek, buna şaşıracaksınız. Ayrıca bu yöntemi denedim ve bende olumlu sonuca ulaştım.

  • Eğer telepati uygulaması yeterli sonuç almadıysa bu yazımı okuyabilir, daha etkili sonuç alabilirsin–>> Telepati öncesi hazırlık

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Geri bildirim: Telepati Yöntemleri 2

TELEPATİ YÖNTEMLERİ

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı