Telepati Yöntemleri 3


Telepati, kısaca hislerinizi seçmiş olduğunuz kişiye iletmektir. Telepatiyi doğru şekilde yapabilmek için mesajın vericiden (siz) alıcıya (telepati yapacağınız kişi) doğru şekilde ulaştırılması gerekir. Telepatiyi yapmadan önce iç huzurun sağlanması mesajın doğru şekilde iletilmesi önem arz eder. Telepatiyi yapmak bazı kişilere göre basit bir eylem olsa da bazılarına göre zor bir eylemdir. Çünkü telepatide önemli olan hisleriniz yani duygularınızdır. Duyguları yoğun olan bir kişinin diğerlerine nazaran daha başarılı olması normaldir. Hislerinizi tam manada kontrol edemiyorsanız yada telepatinin ön koşulu olarak stresini atmak ve odaklanmayı arttırmak istiyorsanız buradan nasıl iç huzuru sağlayacağınıza dair yazı paylaşmıştım. Buradan bakabilirsiniz–>> (Telepati)

Eğer bu aşamayı gerçekleştirmişseniz veya aşamayı atlamayı seçtiyseniz eğer, şimdi paylaşacağım yöntemleri dikkatli bir biçimde okuyun. Aşağıda paylaşacağım yöntemler uzaktan temas ile ilgili yöntemlerdir. Bu yöntemleri kullanarak hislerinizi doğru bir biçimde karşı tarafa nasıl ileteceğinizi öğrenmiş olacak, bazılarımız ise bu yöntemin doğruluğuna şaşıracaktır. Her psişik yöntemde olduğu gibi telepati de büyük sabır, inanç gerektiren bir olgudur. İlk yaptığınızda olmuyorsa, ”bende bir sorun var, yapamıyorum, olmuyor başaramıyorum” demeyin. Bir kez daha deneyin. Kısacası olana kadar deneyin. Telepati yapmanızı engelleyen bir çok şey olabilir. Bunlardan en önemlileri bende de olan ve hemen hemen herkeste olan stres. Eğer stres size hükmediyorsa öncelikle stresinizi kontrol etmeye çalışın. Stres sizi kontrol etmesin. Kafanızda düşünceleri bastırmaya çalışın. Ondan sonra telepati yapın. Eğer stres seviyeniz fazlasıyla yüksekse, benim önerim telepati yapmayın. Çünkü başarmanız neredeyse imkansızlaşıyor. Sizi stresten uzaklaştıracak yerlere gidin, stresten uzaklaştıracak rahatlatacak bir şeylerle uğraşın. Örneğin ben bu durumu müzik sayesinde yok ediyor, stresimi kontrol ediyorum. Sizde bu gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Bu konuyu anladığınızı düşünerek ve sizi daha fazla sıkmadan yöntemlere geçiyorum.

UZAKTAN TEMAS

YÖNTEM 1: BENİ ARA

Telepatiye başladığımda ilk denediğim yöntem bu yöntemdi. Bu yöntem diğerlerine nazaran daha basit. Öncelikle rahat hissedeceğiniz ortama geçiyorsunuz. Stresten arınmış ve önerim sessiz ortam olsun. Sonra gözlerinizi kapatıyorsunuz. Telepati yapacağınız kişiyi düşünüyorsunuz. Onu bir şeyle meşgul olduğunu hayal ediyorsunuz. Örneğin odada ders çalışıyor. Odadaki nesneleri hayal ediyorsunuz. Ders çalıştığı masanın rengini, masanın şeklini, oturduğu sandalyenin şeklini, bulunduğu odanın şeklini, rengini yani kısaca detayları hayal ediyorsunuz. Belkide o an düşündüğünüz şeyi yapıyordur, yapmak üzeredir veya yapmıştır. Sonra onu o şekilde hayal ettiğinizi düşünüp, hayal dünyanızda ona ‘Beni ara, beni arar mısın’ şeklinde sesleniyoruz. ‘Beni ara’ cümlesini yaklaşık 10 – 15 dakika boyunca sürdürün. Sonra gözlerini açın. Yöntemimiz işte bu kadar…

YÖNTEM 2 : MESAJ AT

İlk yöntemde olduğu gibi sessiz bir ortama geçin. Sonrasında telepati yapacağınız kişiyi düşünün. Kişiyi özellikle kendi evinde, sakin bir konumda telefonu ile meşgul halde hayal edin. Sonra onun gözlerinin ortasına yada alnının ortasına (üçüncü göz noktasına) odaklanın. Birazdan söyleyeceğiniz sözcük onun zihnine oradan ulaştığını ve size mesaj atmasını istediğiniz cümleyi söyleyin. Söylediğiniz sözcük kısa olsun. ‘Merhaba, nasılsın’ gibi cümleler olsun. Bunu 10-15 dakika sürdürün. Özellikle ilk defa telepati yapacaksınız bu süreyi uzatın. Eğer bunu başardıysanız cümleleri daha da uzun seçerek telepati yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

TELEPATİ VE AŞK

İnsanların bir çoğu belki de hiç hissetmeden sürekli telepatik olarak etkileşim halindedir. Özellikle bu durumu sevgililer, evli çiftler, anne ve çocuk bağını telepatik iletişimi yoğun olarak yaşayanları örnek olarak gösterebiliriz. Telepati ve aşk internette, kitaplarda ve çeşitli kaynaklarda sıklıkla karşımıza çıkan bir konudur. Telepati ve aşk hakkında detaylı araştırmalar yaptım. Ve sizlere uygulanabilir yöntemlerden kısa ve öz bir şekilde yöntemlerinden bahsedeceğim. Bu yöntem ile aşık olduğunuz, hoşlandığınız kişiyi kendinize çekebilirsiniz fakat aşkında insanın kendi duygusu, kendi iradesi olduğu için kendinize aşık etme çabalarınız boşa çıkabilir. Sizden hoşlanmayan bir kişiyi zorla kendinize aşık edemezsiniz. Size karşı bir duygusu varsa o duyguyu belli ölçülerde yoğunlaştırıp, size yaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu kısmı anlıyor olabileceğini düşünerek yönteme geçiyorum.

Öncelikle sessiz bir ortama geç. Bulunduğunuz yer sakin ve huzurlu olsun. Hafif müzik açarak kendi odağını güçlendirebilirsin. Sonra gözlerini kapat ve hayalinde (merdiven yöntemi) merdivenin zirvesinde duruyorsun. Kendini merdivenin zirvesinden basamakları her indiğinde ortamın bir o kadar karardığını hayal et. Son basamağa geldiğinde ortamın iyice karardığını ve senden başkasının olmadığını hayal et. Sadece sen ve zifiri karanlık var. Hiçliğin ortasında kaybolduğunu hisset. Sonra sevdiğin kişi karşına çıksın. Sadece sana baktığını gör ve sanki o söylüyormuş gibi ona ‘senden hoşlanıyorum, seni seviyorum’ gibi kısa cümleler kur. Bunu 2-3 dakika sürdürsen ilk başlangıç için yeterli olabilir. Sonra gözlerini aç. Yöntem işte bu kadardı.

Bu yazımda Telepatide kullanılan uzaktan yöntemlerini ve telepati aşk konularını inceledim. Benimde denediğim ve çeşitli kaynaklarda denendiği ön sürülen yöntemleri açıkladım. Umarım bu içerik sizler için faydalı olmuştur. Yöntemleri denedikten sonra aşağıya yazmayı unutmayın. İçeriklerin devamını istiyorsanız aşağıya yorum yapabilir, beni sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Telepati ile ilgili Bir önceki yazıma buradan ulaşabilirsin.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
1
Efsane
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
İğrenç İğrenç
1
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
3
Aşk

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telepati Yöntemleri 3

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı