Telepati Yöntemleri 2


Telepati uygulamaları yapmadan önce mutlaka iç huzuru sağlamamız gerekir. Yoksa kesin sonuç almak zorlaşabilir. Her birimiz birbirimizin aynısı olamayacağı için bir başkası da başka biri olamaz. Herkesin yaşamı kendine özgüdür. O yüzden stres düzeyimiz birbirimizden farklıdır. Telepatiye başlamadan önce bir önceki yazımda, rahatlama ve iç huzuru sağlama yöntemleri anlatmıştım. Okumayanlar varsa bu konu başlığına buradan ulaşabilirsiniz–>> Telepati

Bu yazım, önceki yazımın devamı niteliğindedir. Önceki yazımda telepatinin yakın temas ile nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vermiştim. Eğer henüz okumadıysan, Telepati yöntemleri konu başlığına gidebilirsin–>> Telepati Yöntemleri

Eğer iç huzuru yakaladıysanız ve iç huzurun sağlandığına emin olmuşsanız Telepati yöntemlerinin devamı niteliğinde olan ‘Telepati yöntemleri 2‘ bölümüne geçelim.

ONUN YERİNDE OL

YÖNTEM 1: AİLE

Herbirimizin bir ailesi vardır, kimisinin yanında kimisinin uzağında. Bu yöntemin uygulanabilmesi için aileniz veya aynı çatı altında yaşadığınız kişi veya kişilere ihtiyacınız vardır. Bazen deriz ya hani kendimi senin yerine koyuyorum ve senin gibi düşünüyorum. İşte bu yöntem, sanki karşında olan kişiyi hayalin ile o olduğuna kendini inandırmaktır. Bu kısmı umarım anlamışsınızdır. Yani telepati yapacağınız kişiye emir vererek yada iç sesiniz ile seslenerek değil, sanki söylediğiniz kelimeyi o söylüyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu yöntemi kendi aile bireylerime denedim ve başarılı sonuç elde ettim. Bu kısmı belki anlamamış olabilirsiniz. O yüzden uyguladığım telepati yöntemini anlatıyorum.

Öncelikle rahat ve sessiz bir ortama geçtim. Öncelikle iç huzur ve rahatlamayı sağladım. Sonrasında telepati yapacağım kişiyi buldum ve kardeşimdi. Sonra kardeşime odaklandım ve şimdi ”Abime bakacağım” cümlesini onun zihnine sakin, nazik bir şekilde yerleştirdim. Yaklaşık 10 dakika sanki onun yerinde ben varmışım gibi bu kelimeyi söyledim. Çok geçmeden yanıma geldi ve dedi ki: ”Sana baktım ama neden baktığımı bilmiyorum” dedi. Sonrasında telepatinin gerçekleştiğine emin oldum. Sizde bunu evinizde rahat bir şekilde deneyebilirsiniz. Telepati yapacağınız kişi ile bir bağınız olması bu yöntem için önemlidir. Ama her psişik deneyde olduğu gibi başarıya ulaşmanız için inançlı, sabırlı, azimli olmanız gerekiyor. İlk seferinde olmayabilir yada 10 defa deneyip sonuç alamayabilirsiniz. Normaldir ve ilk seferinde olacak diye kesin bir sonuç yoktur. İnanın, yılmayın ve sabır gösterin eninde sonunda başarıya ulaşacaksınız.

YÖNTEM 2 : KARŞILIKLI TELEPATİ

Bilinçsiz telepati

Arkadaşınız veya tanıdığınız bir kişi karşınızda otursun. Oturduğunuz yer kafe, restuarant gibi sakin ve huzurlu yerler olsun. Telepati yapacağınız kişi karşınızda duruyor ve ona söylemek istediğiniz kelimeyi söyleyin. İçinizde geçirdiğiniz kelimeyi onun ağzından siz söylüyormuş gibi yapın. Örneğin şu cümleleri söyleyin; ” Ya aslında…”, ”Şimdi ne yapsak” , ”Bir şey söyleyeceğim” gibi cümlelerinizi onu beynine yerleştirin. Bunu yapmadan önce karşınızda oturan kişi, sizin telepati yaptığınızı anlamasın. Eğer kişi daha önceden telepatiyi duymadıysa yada inanmıyorsa o kişinin beyni açıktır. Rahatlıkla bilgileri yerleştirebilirsiniz. Ama unutmayın söylediğiniz kelimeleri iyi huylu olsun, kötü sözler enerjinizi kötü etkileyeceği için telepati gerçekleşmeyebilir.

Bilinçli telepati

Bu yöntemin diğer yöntemden farkı kişinin telepati yapacağınızın farkında olması ya da ona ”şimdi senin düşüncelerini okuyacağım” tarzında cümleler söylemeniz. Bu yöntemin geçerli olabilmesi için telepati yapacağınızı söylemekten kaçının. Çünkü bazen telepatiyi kötü olarak algılayıp, zihnini size kapatabilir. O yüzden ilk söylediğiniz cümle daha geçerli olacaktır. Öncelikle rahat olduğunuz bir ortam (cafe, restaurant, çay bahçesi, kütüphane , ev vb.) yerler seçin. Kısaca karşılıklı oturacağınız bir alan seçin. Daha sonra önce iç huzuru sağlamaya çalışın. Meditasyon, ılık duş vb. aktiviteler ile stres düzeyinizi azaltabilirsiniz. Eğer bunlara vaktiniz yoksa uyguladığım yöntemi (Telepati nedir?) yapabilirsiniz. Tabi ki iç huzuru sağlamadan da yapabilirsiniz. İç huzurun sağlamak aslında kişiye daha iyi odaklanmanızı ve telepatiyi daha etkiyi yapmayı sağlar. Konuyu dağıtmadan yönteme geçiyorum. Karşılıklı arkadaşınızla oturduğunuz, onun iki gözünün ortasına veya yüzünün herhangi bir noktasına baktığınız. Ona mesajlar ileteceksiniz. Öncelikle bunları yapmadan ‘simdi senin düşünceni okuyacağım deyin’ o da onay verirse ona şu cümleleri söyleyin; ‘Şimdi sana üç numara söyleyeceğim 1, 2 ve 3. Bu numaralardan herhangi birini aklından geçir. Ama bu sayıları bana söyleme. Birazdan aklından geçen sayıları okuyacağım’. Fazla abartmadan kısa ve etkili bir biçimde karşınızdaki kişiye bu cümleyi söyleyin. Sonra onun söyleyeceği numarayı siz onun zihnine yerleştirdiğinizi hayal edin. Bir önceki uygulamalarda olduğu gibi kendini onun yerine koy. Senin söylediğin sözcüğü o sana söylesin. Ve hayal edin onun aklına 3 numarasını yerleştirdiniz ve 3 numarayı söylerken size bakıyor. Bunu hayal edin. Sonra size ilk başta zihnine soktuğunuz numarayı söyleyecektir. Bu uygulama karşınızdakini gördüğünüz için uzaktan yapılan telepatiye göre daha etkili sonuç alacaksınız.

Bu yazım bu kadardı. Diğer yazacağım yazının konusu çeşitli kaynaklarda sık sık karşımıza çıkan ‘ Telepati ve aşk, telepati ile mesaj atma, uzaktan temas ile telepati‘ uygulamalarını anlatacağım.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telepati Yöntemleri 2

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı