Telepati Nedir?


Merhaba bugün sizlere Telepati hakkında bilgi vereceğim. Parapsikoloji günümüzün en tartışmalı konusudur. Günümüz bilim adamları henüz bu alanı tam manasıyla keşfedebilmiş değil. Yapılan onca bilimsel çalışmalara rağmen henüz keşfedilebilmiş elle tutulabilir belge yok. Onun için bugün anlatacağım Telepati konusu bilimsel verilerden uzak şekilde olacak. Tanımını yapmadan önce bilmelisiniz ki bu içerik, bilimden çok kendi görüşlerim, araştırmalarım olacak. Tabi ki bu konuyu sizler için araştırabilir, teoriden uzak, kanıtlanabilir açısından yakın verileri sizler için sunabilirim. Fakat bu zamana kadar telepati hakkında uzun süren bir araştırmam olmadı. İlerleyen zamanlarda bu konu hakkında detaylı bilgiler verebilirim.

Bu kısmı anladıktan sonra ilk önce Telepati’nin tanımını yapalım. Telepati, düşünce gücümüzle bir kişinin hislerini anlamak, düşüncelerini okumak ve o insanı kendi düşüncen ile yönlendirmektir. Fantastik bir kavrama benziyor, öyle değil mi? Evet, bende bu şekilde düşünüyordum. Fakat uyguladığım bazı yöntemler var. Bu yöntemleri başka kaynaklardan alıp, kendi üzerimde denediğim yöntemler ve bir çoğunda da başarılı oldum. Ama tabi, parapsikoloji alanında her daim başaracaksın diye bir şey yoktur. Zaten hayatımızda da öyle değilmi? Parapsikoloji dışında da hayatımız bu şekilde geçip gidiyor. Tabi ki öncelikle bu yöntemlere geçmeden her zaman üstüne basa basa söylediğim bazı noktalar var. Bunu belkide diğer içeriklerime bakarak farketmiş olmalısınız. Yeni gelen arkadaşlar ve bu konuyu tekrar okumak, uygulamak için ‘Ön Hazırlık Kısmını tekrardan anlatacağım.

BİLGİLENDİRME! Bu yazıdan sonra muhtemelen bu konu hakkında bilimsel veriler ışığı altında sizlere daha önce ‘Telepati‘ hakkında yapılmış bazı bilimsel deneylere, araştırmalara yer verebilirim.

Ön Hazırlık

Herhangi bir psişik güç kullanmadan önce, öncelikle rahatlamanız, huzura kavuşmanız, tüm sesleri kafanızda susturmanız gerekiyor. Bu yazımda sizlere nasıl rahatlayacağınız ve nasıl beyninizde sesleri susturabiliriz yöntemi açıklayacağım. Öncelikle kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortama geçin sonra düz bir zemine sırt üstü yatın. Yattığınız mekan ne soğuk ne de sıcak olsun. Yattığınız yerin temiz olmasına özen gösterin. İsterseniz, bulunduğunuz ortamda müzik açabilirsiniz. Tabi ki müziklerin rahatlatıcı etkisi olması gerekiyor. Ben genelde, chillout, classic ve sadece piano ağırlıklı müzikler dinliyorum. Yada kuş sesler, orman sesleri veya su sesi de olabilir. Ama tabi ki en etkili tavsiyem, hiçbir sesin olmaması ve sizi rahatsız etmemesidir. Düz zemine sırt üstü yatmadan önce tavsiyem uyumamak için, yeşil çay gibi huzur veren aynı zamanda sizi uyutmayacak bitkisel çaylar içmeniz. Bu noktaları yaptıysanız eğer, beyni susturma yöntemimize geçelim.

Düz bir zemine rahatsız bir pozisyonda yatıyoruz. Sonra gözlerimizi kapatıyoruz. Gözümüzün önünde tuhaf ışıklar gözükecektir. Bunlara takılmayın. Onlara odaklanmamaya çalışın. Sonra, bilinçaltınız (iç sesiniz) size bazı mesajlar yolluyacaktır. Onu asla dinlemeyin. Gözlerinizi kapattığınızda kendinizi gökyüzünde bulutların üzerinde uçtuğunuzu hayal edin. Bulunduğunuz yer bembeyaz, sadece bulutlar ve siz varsınız. Önünüzde bir kapı var ve kapı sizin en sevdiğiniz renkten oluşuyor. O kapıdan girince rahatlayacağınızı, o kapıdan girince bulutları bile görmezden geleceğinizi hayal edin. O kapıdan girdiğinizde hiçbir şey umrunuzda olmayacak ve kendinizi hiç olmadığı kadar hafiflemiş ve huzura kavuşmuş hissedeceksiniz. Kapıdan giriyorsunuz. Kapı açılıyor ve gördüğünüz şey hiçbir şey… Kapıdan girip o hiçbir sesin girmediği, hiç kimsenin rahatsız etmediği, hiçbir şeyin size müdahale edemediği yerde bekleyin. Bulunduğunuz hiçlikte bedenizin tüm uzuvlarını birer birer kaybettiğinizi hayal edin. ilk önce ayaklarınız yok oluyor, sonra bacaklarınız. Bu şekilde beyniniz yok oluncaya kadar yavaş yavaş tüm uzuvlarınızın yok olduğunu hayal edin. Beyninize geldiğinde şu cümleleri aklınızdan geçirin ” Ben hiçbir şeyim ” sonra yavaş yavaş beyninizin yok olduğunu ve sonra derin bir karanlıkta kaybolduğunuzu ve hiçlik diyarında kendinizi hiç olarak kabul edin. Hiçliği düşünürken bilinçaltınızın seslerini duymazdan gelin. Unutmayın sizin artık beyniniz yok artık düşünemiyorsunuz. Artık sizi kimse duymuyor, siz bile yoksunuz. Siz hiçbir şeysiniz. Hiçliği yaklaşık 5 dakika kadar düşündükten sonra gözlerinizi açın.

Yöntem bu şekildeydi. Bunun yanında ılık duş almanız, ibadet etmeniz, az yemek yemeniz, meditasyon yapmak telepatiyi kolaylaştıracaktır. Amaç beynimizi ne kadar negatif düşüncelerden arındırırsak o kadar iyi olur.

YÖNTEM

Ön hazırlığımızı yaptığımıza göre şimdi de yöntemimize geçelim. Yöntem ön hazırlığa benzer şekilde işliyor. Ön hazırlıktaki rahatsız bir pozisyonda yatmanıza gerek yok. Şimdi rahat olduğunuz bir konuma geçin. Sonra gözlerinizi kapatın. 22 basamaklı bir merdivende olduğunuzu, 22 basamaklı merdivenin en üst zirvesinde olduğunuzu hayal edin. Bu basamakları birer birer her indiğinizde ortamın karardığını hayal edin. Ama bu kısmı hızlı bir şekilde yapmayın. Gayet sakin ve yavaş yavaş bir şekilde… Sonra, en dipteki merdivene geldiğinizde bir anda karanlığın içinde telepati yapacağınız kişiyi görün. Telepati yapacağınız kişi, ailenizde en sevdiğiniz kişi, aşkınız, yada en yakın dostunuz olabilir. Telepatinin daha etkili olması için yakınınızdan biri olması daha etkili olur. Sonra bu kişinin iki kaşının ortasına odaklanıp, ona ” Beni ararmısın, bana bak, bana gel” gibi kısa cümleler kurun. Sonrasında gözleriniz açın. Ona dediğiniz cümleler telepati yaptığınız kişinin beynine iletilip daha sonra size bir şekilde geri dönecektir. Örneğin ben bu yöntemi ”beni ara” şeklinde bir arkadaşa yapmıştım. Daha sonra bana geri dönmüş bende şaşırmıştım.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
2
Efsane
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 7

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ilgiyke okudum ama uygulaması çok güç gibi. Herşeyden uzaklaşıp hiçlik düşüncesine bürünmek çok zor

  2. Geri bildirim: TELEPATİ YÖNTEMLERİ
  3. Geri bildirim: Telepati Yöntemleri 2
  4. Geri bildirim: Telepati Yöntemleri 3
  5. Geri bildirim: Düşünce Nasıl Okunur?

Telepati Nedir?

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı