KİMLER TELEKİNEZİ YAPAMAZ?


Öncelikle bilmeyenler için telekinezi kavramını açıklayalım. Telekinezi kısaca düşünce gücü ile herhangi bir nesneye şekil vermek veya etki etmektir. Telekinezi yapılacaksa herhangi bir fiziksel, kimyasal bir etkinin olmaması gerekir. Bunun için telekinezi yapmadan önce düşündüğünüz olumsuz etkiler kontrol edilmelidir. Bunlar nelerdir? Basit bir psiwhell deneyinde olduğu gibi, nesneye rüzgar, sıcaklık, basınç ve nem gibi etkiler daha önceden kontrol edilmeli ve buna kendinizi inandırmalısın. Psiwhell sistemini ilk defa duyduysanız, kısaca bir silginin üzerine kürdan batırıp, onun üzerine de tam ortasında duracak şekilde kağıt koyarak uzaktan etki ile (Telekinezi) hareket ettirmeyi amaçlar. Tabi ki bunu ilk seferinde yaptığınız da hareket etse bile zihninizde şu gibi sorular sorulacak;

 • Kesinlikle bir yerden gelen hava akımı ile kağıt hareket etti,
 • Yok rüzgar yada elimin rüzgarıdır bu kesin,
 • Kağıt hafif ve nefesimle bile hareket edebilir,
 • Yok kesin elimin sıcaklığı kağıdı etkiledi. Yani sıcak hava her zaman yerden yükselerek devam ettiği için kağıdı da döndürmüş veya hareket ettirmiş olabilir.
 • Bu kesinlikle statik elektrik, hani ilkokulda deney yapardık ya plastik kalemi saçımıza veya kolumuza sürtüp kağıtları çekerdik hani mıknatıs gibi bu da böyle işte ya,
 • Kesin ip var! 🙂

İşte bu ve benzeri sorularınız olacak ve benimde oldu. Öncelikle bunları düşünüp buna inananlar başarılı olamaz. Peki sen hiç böyle düşünüp nasıl bir yol izlediniz diye soracak olursanız, bu gibi etkileri yok etmek için şu yöntemleri uygulayın;

 • Hava akımı varsa deneyi yapacağınız mekanın veya odanın hava akımlarından dolayı etki etmeyecek biçimde pencereleri veya etki edeceğiniz şeyleri kapatın.
 • Elinin veya başka kaynaktan gelen rüzgar varsa elinizi hareket ettirmeyin yada elinizi hiç kullanmayın, elinize ihtiyacınız yok bu sadece düşünce gücü ile yapılan bir şey. El kullanma amacımız sadece maddesel dünya ile ilgili. Yani bilincimizin bize gösterdiği ile ilgili.
 • Nefesinizi etki edeceğinizi düşünüyorsanız, burnunuzu ve ağzınızı kapatın, sadece nefes alabileceğiniz ve kağıda etki etmeyecek bir biçimde kapatın. Ya da en iyisi psiwhell ile mesafenizi arttırın.
 • Statik elektrik kavramına gelecek olursam öncelikle statik elektrik deneyini kendiniz deneyin ve sonuçlarını bir yere yazın daha sonra psiwhell sisteminde de olduğu gibi aynı sonuçlar gözlenecek mi test edin.
 • Elimin sıcaklığı etki etmiş olabilir mi? Evet bunu denemenin en güzel yolu, elleriniz sıcak su ile yıkamak ve kağıda yaklaştırmak. Sonunda göreceksiniz ki kağıt hareket edecektir. Bu hem kendinizi kandırmak hem de başkalarını kandırmaktır. Unutmayın! İlgilendiğimiz alan fiziksel veya kimyasal etki değil ruhsal etki. Eğer kağıda etki etmeden önce bunları yapmadıysan kötü düşünmene gerek yok.

Sizler için bazı şüpheye düşeceğiniz ve benim de düştüğüm soruları sizin için cevaplamayı çalıştım. Ve bunun için en iyi örnek olarak düşündüğüm aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Video’da (Psiwhell) kısaca herkesin şüpheye düştüğü sıcaklık, rüzgar, manyetik enerji gibi fiziksel etkileri deneyip daha sonra nesneye etki ediyor.

Sizin de aklınızda bu gibi benzeri sorular varsa başlamadan önce bu sorularınızın cevabını kendiniz bulun. Ve daima kitaplardan, tarihten, internetten, videolardan ve benzeri kaynaklardan bu olayı araştırın. Benimde daha önceden araştırıp bulmuş olduğum hem yabancı hemde türkçe kaynaklara ulaşmak istiyorsan, buraya tıklayıp öğrenebilirsin. Eğer sende yapmak istiyorsan, sadece bu kaynaklarla yetinmeyip kendine özgü kaynaklarda bulabilirsin. Ama unutma bir kere başladığın zaman, eğer iyi olduğunu düşünmüyorsan kimseye kanıtlama! İnsanoğlu doğası ve toplumsal yapısı gereği hep bir şeyleri kanıtlama ihtiyacı duyar. Bu da bunlardan birisidir. Size tavsiyem iyi olduğunuzu düşünmüyorsanız veya yeni başladıysanız, hareket etse bile bir başkasına göstermeyin. Niye söylüyorum çünkü yapamazsanız yada yapsanız bile arkadaşlarınız ya inanmaz ya boşa uğraştığınızı söyler sizi kıskanır yada dalga geçer ve moraliniz bozulabilir. Çünkü genelde sabır, inanç gösteremeyen bir insan başkalarının yaptığına salça atar veya kıskanır veya dalga geçer. Demem o ki en iyisi öncelikle bu konuyu bilseniz veya bilmeseniz bile araştırın. Ve her bilgiye de inanmayın, öncelikle etkileri deneyin ve test edin. Bir süre sonra sonuçlara ulaşacaksınız.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KİMLER TELEKİNEZİ YAPAMAZ?

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı