Aerokinezi Nedir? Nasıl Yapılır?


Aerokinezi kısaca, herhangi bir fiziksel müdahale olmaksızın zihin gücü ile havayı kontrol etmek, havayı yönlendirmektir. Psişik enerjiler arasında belki de en basiti olarak karşımıza çıkar. Telekinezi de en basit olarak, psiball ve psiwhell sistemi kullananlar, bu kinezi çeşitini kullanabilir. Sadece yoğun odaklanma gerektiriyor. Aerokinezi’yi yapmaya başlamadan önce tek önemli şart, rüzgar ile bir bütün olabilmeyi başarabilmek. Aerokinezi hakkında yöntemlere başlamadan önce, bu gibi kinezilere göz atmak için hazırlamış olduğum Telekinezi kaynaklarına buradan ulaşabilirsiniz—>>> Telekinezi Faydalı Linkler

Öncelikle en önemli şart, rüzgar ile bütünleşmektir. Bu kısım biraz zor gözükebilir fakat sizde yaptıktan sonra bu yöntemin ne kadar etkii olduğuna şaşıracaksınız. Aerokinezi‘ye başlamadan önce, rüzgarla bütünleşeceğimiz ortama geçiyoruz. Mekan seçimi olarak, parklar, doğala içi içe olabileceğiniz yerler, bahçe vb. alanları seçebilirsiniz. Size önerim bulunduğunuz ortamda sizden başka hiç kimsenin olmaması. Odaklanmanız ve bütünleşmeniz açısında daha etkili olacaktır. Bir de ” acaba biri beni izliyor mu, gözetliyor mu” deme şansınız olmayacaktır. Seçtiğiniz mekanda rüzgarın olmasına özen gösterin. Rüzgarın olması aerokinezi’de başarı şansınızı arttıracaktır. Mekanımızı seçtiğimize göre şimdi bütünleşme uygulamamıza geçelim. Öncelikle yere oturuyoruz, bağdaş kurabilirsiniz (lotus pozisyonu). Sonra gözleriniz kapatın. Rüzgarı hissetin, yüzünüze çarptığını, ağacın yapraklarına çarptığında çıkan sesi dinleyin. Rüzgarın sesine odaklanın, havada akarken akışını dinleyin. Size ne hissettiriyor ne anlam katıyor onu dinleyin. Onun bir kokusu olduğunu hayal edin. Rüzgarın herhangi bir kokusu yok ama buradaki amaç rüzgarın canlı olduğunu kendinize hissettirmeniz. Ellerini yukarıya doğru kaldırın. Ellerinize nasıl çarptığını, elleriniz üzerinden nasıl aktığını hissedin. Rüzgarı hissettiğinizde, onun sizin gibi bir canlı olduğunu ve enerjisi olduğunu hayal edin. Bu enerji tüm dünyaya yayıldığını ve sizin de onun bir parçası olduğunu hayal edin. Rüzgarın sanki bir canlıymış gibi duyguların olduğunu, sizinle iletişim kurduğunu hayal edin. Onun tüm hislerine odaklanın, hayal edin ve bütünleşin. Kendinizi onun bir parçası, rüzgarın da sizin bir parçanız olduğunu hayal edin. Rüzgarın sizi hafiflettiğini ve rahatlattığını hissedin. Rüzgarı düşündüğünüzde içiniz rahatlıyor ve mutlu oluyorsunuz. Sonra kendinizi rüzgar olarak hayal edin. Sizde bir rüzgarsınız ve uçuyorsunuz. Sizde rüzgarsınız ve yapraklara çarptığınızda aynı sesi çıkarıyorsunuz. Siz rüzgarsınız ve canlıları ferahlatıyorsunuz. Bu kısmı yaklaşık 1 saat boyunca düşünün, hayal edin ve yapın.

Daha sonra düşündüğünüz rüzgarı hayalinizde kuvvetlendirin. Fırtınayı hayal edin. Kasırgayı hayal edin. Ne kadar güçlü olduğunu gözünüzde canlandırın. Hissettiğiniz rüzgarın gücü yavaş yavaş büyüyor ve ağacı sallamaya başlıyor, ağaçları sallıyor… Bu gücü hissedin. Daha sonra rüzgarın siz olduğunu hayal edin. Bu gücü sanki sen kontrol ediyorsun. Aslında tüm güç sende rüzgarı kontrol ediyorsun. Bunu hayal edin. 1 saat sonunda gözlerinizi açın. Biliyorum buraya kadar zor. Çünkü kim sabredebilir ki 1 saat boyunca gözler kapalı bir biçimde odaklanmayı. Aerokinezinin belki de en zor kısmı rüzgar ile bütünleşmektir. Bu kısmı eğer başarıyla tamamladıysan aerokinezi nasıl yapılır uygulamaya geçelim.

UYGULAMA

Kolay hareket edebilecek nesnelerin yanına gidin. Bunlar yapraklar, kağıt, pamuk, çalı, küçük kum tanecikleri olabilir. Tavsiyem ağaç yapraklarını hareket ettirmek. Çünkü aerokinezi yapabileceğinizi gösteren öğrenmenin etkili ve eğlenceli yöntemi. Sizi daha fazla sıkmadan yöntemimize geçelim. Öncelikle bir ağacın karşısına geçiyoruz. Ellerimiz ile rüzgara yön verdiğimizi, bizim sayemizde rüzgar yapraklara çarptığını ve yaprakların sallandığını hayal ediyoruz. Şüphe duymamanız açısından rüzgarı istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Bu sayede rüzgarın kontrolü sizin elinizde olduğunu anlarsınız. Uygulama aslında bu kadar basit. Önemli olan ilk aşama odaklanmak ve bütünleşmek. İlk aşamayı gerçekleştirirseniz eğer gerisi daha basit gelecektir.

AEROKİNEZİ VİDEOLARI

Akılda kalıcı olsun diye, kanıtlanabilirlik açısından farklı olsun diye sizlere Aerokinezi videolarını paylaşıyorum. En güvendiğim videoları sizler için paylaşıyorum. İyi Seyirler 🙂

BONUS 1 SAATLİK UYGULAMALI VİDEO

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
3
Efsane
Beğendim Beğendim
5
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aerokinezi Nedir? Nasıl Yapılır?

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı