Psişik gücünüzü arttıracak en iyi filmler


Psişik güçler, insanların doğasında olup bunu kabul edenlere veya inananlara verilen doğaüstü güç olarak kabul edilen yeteneklerdir. Bu yetenekler büyü veya benzeri güçler gibi değildir. Psişik güçler, insanın kendi doğasına yardımcı ve benliğini bulmaya yarayan araçlardır sadece. Psişik güçleri geliştirmek günleri, haftaları, ayları veya yıllarını alabilir. Psişik gücün kendine has doğasında ve kişinin potansiyeline bağlı olarak değişir. Bunlardan birisi de psişik filmlerdir. Psişik filmler her kişinin zorlandığı imgeleme yani hayal etme gücünü arttıran yöntemlerdir. Bu yöntemler ile imgeleme yeteneğiniz oldukça güçleneceğini farkedeceksiniz. Unutmayın, beynimiz bilgileri bilincimize görsel olarak kaydeder ve işler. O yüzden psişik güçlerde başarının artmasının şahsen en iyi yolu psişik güç ve benzeri filmlerdir. Bu filmlerin korkutucu olmamasına özen gösterin. Çünkü korku psişik gücün ilerlemesini durdurur. Korkunç filmlerden korkuyorsanız asla bunları izlemeyin! O yüzden herkesin izleyebileceği şekilde sizler için en iyi psişik güç filmlerini listeledim.

# Aynı zamanda 3700+ kişinin okuduğu bir önceki içerik olan ‘psişik güç konulu en iyi filmler‘ i izlemediyseniz mutlaka o listeye de göz atın.

1. Abigail Sınırların Ötesinde (2019)

Abigail, fantastik kabul edilen güçlerin anlatıldığı bir takım paranormal güçlerinde konu edildiği macera türünde bir yapıdır. Başrolde olan Abby 6 yaşlarında iken babası hasta olduğu için yanından alınır. Abby’de büyüdüğünde babasını aramak için yola düşer. Çıktığı yolculukta şehir salgın sebebiyle karantina altına alınır ve çıktığı yolculuk onu aynı zamanda sihirli dünyanın kapılarını açar.

2. Doktor Strange (2016)

Doktor strange, astral seyahat, telekinezi, teleport gibi psişik güçleri anlatan fantastik türünde bir yapımdır. Filmin konusu kısa şöyledir; Doktor Strange, başarılı, inatçı ve hırslı bir cerrah doktorudur. Bir gün her şey iyi giderken kaza geçirir ve kendisi dahil hiçbir doktor hastalığına çare bulamaz. Daha sonra hem hastalığına çare bulup hemde psişik güçleri kazanacağı o yere gider.

3. Malefiz kötülüğün gücü (2019)

Filmde perilerin bulunduğu fantastik güçleri konu alan film türüdür. Bu film ile fantastik dünyanızı geliştirebilirsiniz. Başrolde malefiz adıyla bilinen kötülük kraliçesinin başından geçen olayları anlatıyor. Kullandığı psişik güçler ile imgelemede başarı şansınızı arttıracak bir film ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

4. HARMONY (2018)

Harmony, babasını ve annesini küçük yaşlarda kaybetmiştir. Ancak diğer çocuklar gibi hayatı yetimhanede geçmemiştir. Onu seven bir kadın tarafından yetiştirilmiştir. Fakat yaşıtlarından farklı olarak psişik bir yeteneğe sahiptir. Bu psişik yetenek, insanların korkularını kendine absorbe etmesidir. Bu filmde sizde psişik güçlerinizi arttırabilir, böylece geliştirebilirsiniz.

5. SHAZAM! (2019)

Eğlenceli ve fantastik bir yapıda olan Shazam özellikle elektrokinezi ve levitasyon yeteneğini öğrenmek veya yapmak isteyenler için iyi imgeleme alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin hikayesi genel olarak şöyle; Billy Batson isimli karakter çocuk bir gün metro durağına biniyor ve Shazam büyücüsü ile karşılaşıyor. Shazam ismini söyleyince birden super güçlere bürünen super kahraman dönüşüyor. Bu film psişik güçlerini eğlenceli yönden öğrenmek isteyenler için alternatif bir film. Bu filmi izlemediyseniz mutlaka izleyin! Gerçekten keyif alınacak bir film 🙂

6. Fantastik canavarlar serisi (2016-2018)

Büyülü bir dünyaya girmeye hazırmısınız? İşte bu seri ile bildiğimiz ve bilmediğimiz fantastik canavarların gösterildiği ve telepati, durugörü, telekinezi gibi psişik güçlerin gösterildiği filmi izleyebilirsiniz. Psişik güçlerde imgeleme önemli bir etmen. Bu filmde imgeleme gücünüzü arttırabilirsiniz.

7. Yeşil yol ‘The Green Mile’ (1999)

Bu filmi anlatmaya kelimeler yetmez. Dram yüklü bir film olup, cinayet suçu ile hapse atılıp, idam mahkumu olan Coffey’nin duygu yüklü ve ilginç yeteneklerini konu alan bir filmdir. Coffey’nin ilginç kılan şifacılık, telepati ve durugörü gibi psişik yetenekleri olmasıdır. Filmi hiç anlatmıyorum ve yorumu sizlere bırakıyorum. Gerçekten müthiş bir yapım.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
1
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Psişik gücünüzü arttıracak en iyi filmler

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı