DÜNYAMIZI ZİYARET EDEN UZAYLI IRKLARI


Bilim dünyası, gizli örgütler yada devletler bazı gizli araştırmalar yapıyorlar ve toplumdan gizliyorlar. Özellikle en bilindik olan Amerika Birleşik Devletlerinin yani NASA ufo fenomenin halktan saklanması ve bazı gizli gerçekleri anlatmaması… Bu gerçekten üzücü bir şey. Bu gerçekliğin adı altında bir çok komplo teorisi üretiliyor. Ve insanlar neye inanacaklarına şaşırıyorlar. Böyle olunca da doğru kaynağa ve doğru bilgiye ulaşmaya zorlaşıyor. Bazı güvenilir olduğunu düşündüğüm kaynaklardan araştırmış olduğum uzaylı ırklarından sizlere bahsedeceğim. Ama onun öncesinde bu bilgiyi bulduğum kaynaktan çeviri yapmak suretiyle bu kaynağın nerden geldiğini sizlere kısa bir açıklama ile anlatacağım. O halde hikayemize geçelim…

Sovyet birliği derin devleti olan KGB bir çok gizemli olayı çözmek için görevlendirilmiştir. Tabiki aralarından çok gizli bilgiler elde edilmiş o zamanki şartlarda halka söylemekten çekinilmiştir. Sovyet birliğinin çöküşünden sonra bu bilgilerde bir çok yere sızdırılmıştır. Ve bir çoğu da halka açıklanmıştır. işte size daha öncesinde internet ortamında sızmış olan bu uzaylı ırklarını anlatan bilgileri inceleyeceğiz.

İşte daha önce belkide hiç duymadığınız uzaylı ırkları…

  1. ALLGRUULK IRKI

Geldikleri yer : sculptor takım yıldızı.

Irkı :Soyu tüketmiş olan eski sürüngen(reptilian) ırkından gelmişlerdir.

Uzmanlık alanları :Derin uzay yolculuğu için gerekli gemiler ve diğer cihazların yapımında uzmandırlar. Ayrıca uzay gezginleridir ve uzay yolculuklarından yeni hammadde ararlar.

Yaşam süresi: 230 yıl yaşayabilirler.

Görüldükleri yer : En son 2005 yılında Japonya (tokyo’ da) görülmüştür.

2. KILLY-TOKURT

Geldikleri yer : yıldız suhail al muhlif’in yakınında takımyıldızı vela.

Irkı : 2 metre yüksekliğe kadar boyları uzundur. Şekil değiştirebilirler ve çok zor tespit edilirler. Şekil değiştirdiklerinde değişemedikleri tek şey gözlerinin büyüklüğü ve rengidir.Bilinen en eski ırklardan biridir ve insan kaçırırlar.

Yaşam süresi : 200 yıl kadar yaşayabilirler.

Görüldükleri yer: En son 2008 de görülmüşler.

3. PLEYADIYAN IRKI

Geldikleri yer: Yıldız taygeta gezegeninden daha hassas bir şekilde, yıldızları çevreleyen güneş sistemlerinden gelirler.

Irkı: Ruhsal anlamda gelişmişlerdir. Boyları 2.5 metreye kadar uzayabilir. Cinsel ilişkileri bizim bidiğimizden çok raklıdır. ” seks ekimi ” diye farklı duyusal sistmeleri ile cinsel ilişkiye girerler. Onların gemileri ”bearnships” olarak bilinir.

Yaşam süresi : Bilinmiyor.

Görüldükleri yer : Dünyamıza ilk ziyaretleri 10.000 yıl önce gerçekleşmiştir.

4. KYLLIMIR-ARKU IRKI

Geldikleri yer: Volans Takım yıldızından gelmişlerdir.

Dünyada bu ırk nadir olarak görülür. Ayrıca bu ırk ” gizemli bir ırk” olarak kabul görmüştür.

Müteffikleri olan maltre ırkı tarafından MÖ 1.000′ li yıllardan itibaren bir sebepten ötürü dünyaya ziyaret etmeleri yasaklanmıştır. Fakat dünyayı ziyaret etmeyi bırakmadıkları görülüyor.

Görüldükleri yer : En son Aralık 1989’da görülmüştür.

5. KURS IRKI

Geldikleri yer: Dilimuns gezegeninde yaşarlar ve oradan gelirler.

Irkı: Anunnaki ırkından geldikleri inanılıyor. Onlar Enil ve Ninlil hikayesinde geçen ırktır. İnsanlığın dünyada var olduğu ilk aşamalarında insan ırkının gelişimine doğrudan yardımcı olmuşlardır.

Yüzyıllar sonra dünyadan uzaklaşmışlardır. Kendi liderleri arasında en son ziyaretçiler arasındadır. Gelecek yıllarda gelmesi bekleniyor. Geldiklerinde ise dünyamızda kalıcı kalacaklar…

Tahminen zamanlarını ömürlerini uzattığı için bir çeşit altın sıvının içinde batırılmış şekilde yaşamlarını sürdürüyorlar.

6. HAV-HANNUAE-KONDRAS IRKI

Geldikleri yer: Sextans galaksi cüce SPH’dan geliyorlar.

Dünyada ilk olarak 934 AD bölgesi olarak bilinen Romanya’da görülmüştür. Genellikle insan kaçırır ve öldürme eğilimindedirler. Ayrıca insan kanını ve hayvan kanını çok sevdikleri bilinmektedir. Vampir efsanesinden sorumludurlar. Birkaç hükümet eylemlerini bilir ve kabul ederler.

Görüldükleri yer: En son 1996 yılında İskoçya’da görülmüşlerdir.

7. MAZAREK IRKI

Geldikleri yer: Takımyıldızı Camelopardalis’den geliyorlar.

1300’lerden 1900’lere kadar olan yıllarda başka ırklar tarafından gezegenlerini terk etmelerine izin verilmedi. Çok şiddetli ve yırtıcı bir ırktır. Maltre ırkının müteffiği olarak bilinmektedir.

Boyları: 1.6 metreye kadar uzamaktadırlar.

Görüldükleri yer: Dünyada en son Ağustos 2001 yılında görülmüştür.

8. AL-GRUUALİX IRKI

Geldikleri yer: Deneb Kaitos Şemali yakınındaki takımyıldızı olan Cetus’tan geliyorlar.

Reptelian ırkına benzeselerde görünüş açısından bir çok şeyi farklıdır. Boyları 2 metreye kadar uzayabilir ve yaşam süreleri ortalama 250 yıldır. İkiden fazla cinsiyete sahip oldukları bilinir. Bu fotoğrafta, 21 ırktan sadece biridir. Bu ırkın 8’den fazla cinsiyeti vardır ve hepsi birbirleri ile çoğalabilir.

Dünyayı niye ziyaret ettikleri bilinmiyor.

Görüldükleri yer: Dünyada en son Lima (Peru) yakınlarında 2004 senesinde görülmüştür.

9. EL-MANOUK IRKI

Geldikleri yer: Alnair yıldızı yakınlarda Grus takımyıldızında geliyorlar.

En barışçıl ırklardan biridir. 5 ırkın ittifakı olarak bilinen ” Beşli konseyi” birlikte oluşturdular fakat konseyin bir parçası değillerdir. 5 ırkın ittifakı olarak bilinen Beşli konseyin amacı insanları daha az barışçıl ırklardan korumaktır. Konseyin, 2013 yılında dünyada toplanması bekleniyordu. Bunun nedeni, 500 yıldır bir çok yeni ırkın çok fazla dünyayı ziyaret etmesinden kaynaklanıyordu.

Görüldükleri yer: Dünyada en son Cortez denizi yakınlarında Eylül 2002 yılında görülmüştür.

10. ANUNNAKİ

Geldikleri yer: Nibiru gezegeninden gelmişlerdir.

Başka bir yörüngeden gelen Niburi gezegeni, güneş sistemimize 3500 ile 4000 yıl önce girmiş ve o yıllarda dünyaya yakın konumda olmuştur. Kendi gezegenlerinin atmosferi hasar gördüğü için dünyadan altın çıkarmışlar. İnsanlarım genetiği ile oynamışlar ve kendi genetik kodları insanlara ekledikleri bilinmektedir. Onların bu altın sevgisi insanlara genetik olarak geçmiş, böylece insanlarda da bitmek tükenmez bilmeyen altın sevgisi oluşmuştur. Ayrıca yapılan bazı araştırmalara göre dünyamızdan uranyum gibi radyoaktif maddelerinde çıkardıkları bilinmektedir.

Yapıları biz insanlara göre daha kaslı ve güçlü, boyları ise ortalama 2.5 metre idi.

Görüldükleri yer: Dünyamızı en son 4000 yıl önce ziyaret etmişlerdir.

KGB gizli arşivinde bulunan diğer uzaylı ırklarını görmek için buradan bakabilirsiniz.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 14

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu tür yazılar hep ilgimi çeker. Tüm kahinatta yaşayan tek canlı ırk olma düşüncesinin bencillikten başka bir şey olmadığını düşünüyorum. Ayrıca blogunuz oldukça başarılı tebrik ederim.

  2. Kaleminize sağlık.Blog içeriğinizi fırsat buldukça takip etmeye çalışıyorum.Çalışmalarınızı beğeniyorum

  3. Dünyamızı ziyaret eden uzaylı ırkları konusu hayli ilginç bir konuymuş. Bu kadar bilgiyi bizden gizliyor olmaları da hayli ilginç doğrusu. Gizleyecek ne var yahu, söylesinler belki tanışırız kanka oluruz falan. Belki daha güzel gezegenler vardır çeker gideriz ama değil mi yani

  4. Uzaylıların varlığı artık herkes tarafından bilinen bir gerçek.Hatta Abd’nin 51.Bölge’de uzaylıların otopsilerini yaptığı iddia ediliyor.51.Bölge çok sıkı bir şekilde korunuyor .

  5. bunların komplo teorisine dayandığı söyleniyor bunların gerçeklikle ne kadar ilgisi var acaba kesin gören bilen var mı ki 🙂

  6. Bloğundaki her yazıda biraz daha şaşırıyorum . Uzaylıların ırkları oldugunu bılıyodum ama bu kadar çeşidi bilmiyodum. Merakla okudum eline sağlık

  7. Gerçekliği ne kadar doğru bilmiyorum ama öldürme eğilimleri olması da garip bizim bildiğimiz uzaylılar kaçırıp üzerinde deney yapar. Yaşadıkları gezegenden dünyaya seyahatte ilginç teknoloji varmı yokmu acaba nasıl seyehat ediyorlardı 4000 yıl önce muamma.

  8. Muhteşem bilgiler bunlar hep uzaylılara ufolara merak sarmisimdir bu site iyi geldi bana her fırsatta uğrayacağım çalışmalarınızı devamını diliyorum kolay gelsin

DÜNYAMIZI ZİYARET EDEN UZAYLI IRKLARI

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı