Düşünce Nasıl Okunur?

Düşünce Nasıl Okunur?

Bu konu uzun ve karmaşık olduğu için size bazı basit ve etkili yoldan bahsedeceğim. Anlatacağım bu uygulama ile kendinizi telepatik yönden geliştirebilirsiniz. Bu içerik telepatik iletişimde başlangıç seviyesi olup, düşünceleri okumakta size ileriye dönük katkı sağlayabilir. Tabiki de her şeyden önce iç huzuru sağlamamız önemli. Size özel basit ve etkili bulduğum ‘Telepati nedir‘ konu başlıklı içerikte derin huzurun nasıl sağlanacağı konusunda bilgi verdim. İsteyenler tırnak işareti içinde olan içeriğe ulaşabilir, ön hazırlık hakkında bilgi alabilir ve uygulayabilir.

İnsan vücudunun belki de en karmaşık organı beyindir. Bilim adamları bu organ hakkında bir çok araştırmalar yapsalar da beyni tam manasıyla çözememişlerdir. Ama gerçek şu ki beynimiz bizim hareketlerimizi, davranışlarımızı düşünce ile komuta eder. Biz yaşadıkça beynimiz çalışacak ve düşüncelerimiz de var olabilecek. Beynimizde akan bazı düşünceleri yakalamak mümkün. Bu gün sizler için bir önceki yazımın devamı niteliğinde olan, Telepati yöntemlerinin 4. bölümüne hoş geldiniz 🙂 Konu başlığını ‘Düşünce nasıl Okunur’ diye seçtim. Telepati yöntemlerinin bu kısmında sadece düşünce okuma yöntemlerinden bahsedeceğim. Düşünce okumak sanıldığı aksine zor bir yöntemdir fakat bazı yöntemler ile sizde başkalarının zihnini okuyabilirsiniz. Düşünce okumayı size bazı basit yöntemle açıklayacağım. Çünkü bu konu karmaşık olduğu için herkesin evinde rahatlıkla deneyebileceği yöntemlerden bahsedeceğim. Yöntemlere geçmeden önce mutlaka size tavsiyem meditasyon, ibadet etmek, ılık duş almak gibi uygulamaları yapın. Bu gibi uygulamaların temel amacı ruhsallığını güçlendirmektir. Aynı zamanda stres, huzursuzluk gibi negatif enerjinizi atar, rahatlarsınız. Yapacağınız işe daha iyi odaklanırsınız.

Aynı zamanda yöntemimize geçmeden önce bu içerikler hakkında ya da bir çok kaynağa ulaşmak isteyen sizler için psişik güçler konulu detaylı kaynak araştırması yaptım. Buradan ulaşabilirsiniz—>>> ‘Telekinezi Faydalı Linkler

UYGULAMA

Gerekli malzemeler: 1 adet top şeklinde buruşturulmuş kağıt, 3 adet Pet Bardak.

Öncelikle karşınızda telepatik iletişime geçeceğiniz veya düşünce okuyacağınız kişi olsun. Sonra sistemi kuracağız. Şeffaf olmayan pet bardaklardan herhangi biri içine buruşturduğunuz kağıdı koyun. Sonra pet bardakları karıştırın. İzleyici, pet bardakların hangisinin içinde kağıdın olduğunu anlamasın. Siz bilmeniz yeterli veya enerji çalışması yaparak bardağın içindeki kağıdı hissedebilirsiniz. Herhangi bir bardağın içindeki kağıdı hissetmeniz için Telekinezi yönteminde olduğu gibi kağıt ile bağlantı kurmanız önemlidir. Eğer bunu psişik güç kullanarak yapacaksınız, öncelikle telepatik iletişime geçiceğiniz kişi olmadan tek başınıza, kağıdı düz zemine koyun. Gözlerinizi kapatın. Elinizi kağıdın üzerine koyun ve kağıdı hissetmeye çalışın. Kağıdı hissetmek için hayal edin. Bir süre sonra sizi iten ve sizi çeken bir kuvvetin varlığını hissedeceksiniz. Bunu daha sonra pet bardağın içine koyduğunuzda deneyin. Daha sonra uzun pratiklerden sonra kağıdın enerjisini avucunuz içinde hissedeceksiniz. Biraz önce bahsettiğim yönteme geçelim. Pet bardakları içine yerleştirdiğiniz kağıdı önceden bilmek için, elinizi tüm pet bardakların üzerinden geçirin. Daha sonra 3 pet bardaktan birinde bu enerjiyi hissedeceksiniz. İzleyiciye dönüp, Pet bardaklarından herhangi birini seçmesini söyleyin. Bunu yaparken, izleyicinin bilmesini sağlayın. Fiziksel olarak değil düşünsel olarak bilgiyİ alıcıya yükleyin. Telkinler vererek… Daha sonra izleyici doğruyu seçene kadar bu uygulamayı tekrarlayın. Bir süre sonra Telepatik iletişim gücünüz güçlenmeye başlayacaktır.

Evet yazım bu kadardı. Bu içerikte düşünce okumanın en basit uygulamasından bahsettim. Bir sonraki içerikte, bu konu ile ilgili daha fazla uygulamalara yer vereceğim. Takipte kalmayı unutmayın. Anlatmış olduğum uygulamaları uygulayanlar aşağıya deneyimlerini paylaşabilir. Ayrıca aşağıya içerik hakkında görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Psişik güçler hakkında sormak istediklerinizi buradan, iletişim menüsünden veya sosyal medya hesaplarımdan sorularınızı iletebilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım 🙂

Sosyalleşelim:

Comments

comments

2 Comments

  1. benimde dikkat dağınıklığım hat safhada ama bu konuda kendimi geliştireceğim. Başarana kadar denemeye devam 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir