13 Comments

  1. facebook üzerinden yaptığınız yardımı gördüm, lakin çekindiğim için oraya yazamadım. kendi halimde bir sitem var ve cidden içime sinen bir logo hiçbir zaman tasarlayamadım. tasarımla ilgileniyorum ama iş kendime gelince yapamıyorum. eğer bir yardım da yapmak isterseniz çok minnettar olurum. siteme ufak bir göz atarsanız genel olarak edebiyat üzerine olduğunu anlarsınız. bana mail üzerinden ulaşabilirsiniz.
    ozlemm0.0tuba@gmail.com

  2. Yanlışlıkla facebook yorum yerine yorum yapmışım Ali Rıza ismiyle burayı görmemiştim. Eğer önceliğiniz buranın yorum yapılmasıysa kaldırmanızı öneririm facebook yorum kısmını yada bundan sonraya alabilirsiniz. Sizin için sorun yoksa kalabılır. 🙂 Kolay gelsin.

  3. Sizi sosyal medyadan da takip ediyorum. Herkese yardımcı olmanız çok güzel.
    Bir kaç siteye ücretsiz logo diye kayıt oldum istediğin gibi logoyu yapıyorsun kaydet deyince ücret istiyor madem öyle niye adı ücretsiz logo 🙈

  4. Facebook grubundan geldim, gayet güzel bir çalışma örneği. Çoğunun amatör durduğunu belirtmem gerek ama özellikle Etik Hosting diğerlerine oranla daha iyi. Devam ettirmeniz ve geliştirmenizi can-ı gönülden dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir