İZLENMESİ GEREKEN 5 FİLM

İZLENMESİ GEREKEN 5 FİLM

Merhaba bu yazımda sizlere benimde izlemiş olduğum 5 adet filmi paylaşacağım. Umarım yapmış olduğum listeyi beğenirsiniz. Haydi bir an önce izlenesi 5 filme birlikte göz atalım!

1. ADALET 2 (2018)

Robert McCall CIA için çalıştığı dönemlerde adalet için bir çok suikast yapmıştır. Cia’dan ayrıldığından itibaren bir türlü içi rahatlayamayan Robert, içindeki gizli gücü çıkarmayı hiçbir zaman susturamayacak ve tek dostunu öldürenlerin peşine düşücektir.

Adalet 2 (2018)

2. GÖREVİMİZ TEHLİKE 6 YANSIMALAR (2018)

Başarılı oyuncu Tom cruise Görevimiz tehlikenin 6. filminde bir önceki senaryolarda olduğu gibi gizli ve tehlikeli görevin içine atlıyor. Ama bu sefer çok farklı…

Görevimiz Tehlike 6

3. UFO (2018)

Havaalanında gözlemlenen ufo benzeri cisim haber bültenlerinde ve çeşitli basın organlarında çıkacaktır. Fakat bu haber basında pek ilgi görmediği için, bunun önemli olduğunu düşünen tyty, gözlemlenen ufoyu matematiksel yöntemlerle ve çeşitli gizli yönlerden varlığını ispatlamaya çalışacaktır. Film, bilim severler için izlenesi filmdir. Tavsiye ederim 🙂

4. TAKSİ 5 (2018)

Bir önceki serilerde olduğu gibi yine tehlikeli ve heyecanlı görevlerle karşımıza çıkıyor. Olayların komik ve eğlenceli anlatıldığı filmde bu sefer yeni bir polis memuru var ve o da hızlı… Filmi size bırakıyorum.

5. ÖLDÜRME ARZUSU (2018)

Paul kelker doktor olduğu hastanede mutlu mesut çalışırken, bir gün hastahanede mesai yaparken evine giren hırsızlar tüm ailesini acımasızca öldürecektir. O da onları bulmak için peşine düşecektir fakat daha önce kimseyi öldürmemiştir. Kendini eğitmek ve ailesini öldürenleri öldürmek için bir çok suçluyu öldürecektir.

Sosyalleşelim:

Comments

comments

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir