PsiBall Yöntemi 4


Uzun zamandır bu kategoride konu paylaşımı yapmıyordum. Diğer kategorilere daha fazla önem gösteriyordum. Şimdi ise ‘Psiball Yöntemleri‘ serimize devam ediyoruz. Umarım yazdığım bilgiler ile bir başkasına faydalı olabilmiştir. Bu içeriğimde diğer yöntemlere nazaran önemli bulduğum bazı noktalara değineceğim.

Parapsikoloji, paranormal olayları, psişik güçleri bize açıklamaya çalışan bilim dalıdır. Dünyada’da bir çok bilimsel çalışma bu alanda yapılmaktadır. Kimileri bilimden öte, kimileri de bilimin açıklaması gereken olgu olarak görmektedir. Parapsikoloji’de inananlar ve inanmayanlar şeklinde gruplara ayrılmıştır. Biz inanan kısım olalım. Bu içeriğimde size parapsikoloji’nin alanından, tarihinden ya da bilimsel çalışmalarından anlatmayacağım. Bugün, telekinezi’de, telepatide veya bir çok psişik güç kullanırken dikkat edilecek hususlardan, başlamadan önce yapılacak bazı ön hazırlıklardan bahsedeceğim.

İçeriği ‘PsiBall Yöntemi 4‘ konu başlığı altında açtım. Tabiki önemini vurguladığım konudan sonra PsiBall yöntemine geçeceğim. Bizzat kendi denemiş olduğum yöntemleri sizler için hazırlıyor ve açıklıyorum. Bende bu yöntemleri uygulayan biriyim. Bazı Bloglarda, forumlarda veya çeşitli sitelerde yöntemleri açıklıyorlar fakat kendileri hiçbir şekilde uygulamayan insanlar var. Şahsen ben onların yazılarını okusam da uygulamaktan kaçınıyorum. Çünkü, bir yazar kendi yazdıklarını özellikle bu alan parapsikoloji olduğunda uygulamıyorsa ondan herhangi bir fayda göremeyiz. O yüzden paylaştığım tüm uygulamaları denediğim ve başarılı olduğum yöntemleri sizler için açıklıyorum. Bu yazılarım çoğunlukla Telekinezi’ye ilgisi olan, yeni başlayan arkadaşlar için faydası olacağını düşünüyorum. Umarım bu yönde ilerleyen arkadaşlar varsa onlarında yorumunu almak isterim.

Sizi daha fazla sıkmadan önemini vurguladığım psişik güç uygulama aşamasından önce o ön hazırlığa geçelim.
RAHATLAMA

Herhangi bir pşisik güç kullanmadan öncelikle kendimizi rahatlatmamız gerekiyor. Bugün denemiş olduğum ön hazırlığı kısa notlar ile aşağıda açıklıyorum. Bu yöntem meditasyona benzer bir çalışmadır. Meditasyonda ki temel amaç olan negatif enerjiyi dışarı atıp, pozitif enerjiyi vücuda çekmekle aynı şeydir. Fakat meditsayonda olduğu gibi düz bir zemine sırt üstü yatıp uzanmanın aksine bu yöntem daha etkili ve basittir.

Bahçeniz yada rahat nefes alabileceğiniz ortamınız olsun. Sessiz yada gürültülü ortam olması önemli değil, önemli olan rahat hissedeceğiniz ortam olsun. Tavsiyem, yanınızda kronometreniz olsun yani dakika ölçer. 5 dakika tutmanız yeterlidir. Daha sonra bu egzersiz de sadece nefes alıp vericeğiz. 4 saniye nefesi alıp 7 saniye nefesi dışarıya veriyoruz. Nefes alıp verirken aldığımızda pozitif enerjiyi içeriği çektiğimizi, nefes verirken negatif enerjiyi dışarıya attığımızı hayal ediyoruz. Bunu yaparken isterseniz gözlerinizi kapatabilir kendinizi ortamdan soyutlayabilirsiniz. Ortamdan soyutladığınızda yani beyninizde ki tüm düşüncelerinizden arınmaya çalıştığınızda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bir süre sonra bunu yaptıktan sonra farkedeceksiniz. Başınızın üzerinde karıncalaşma gibi bir his hissedeceksiniz. Bu hissi hissettiğinizde bilin ki, enerjiniz zirveye ulaşmıştır. Şahsen bende aynı zamanda rahatlama ve mutluluk belirtisi oluştu ve kendimi birdenbire başka yerdeymiş gibi hissettim.

Bunun haricinde her zaman bahsettiğim, meditasyon, namaz kılmak veya ibadet etmek, ılık duş almak da aynı etkiyi gösterecektir. Ama şahsen ben en iyi etkiyi namaz kılarak, ılık duş alarak ve bu yöntemi uygulayarak anladım. Yani aslında amaç, kısaca başarıya ulaşmadan öncelikle kendinizi negatif düşünceden arındırmaktır. Temel amaç odaklanmayı arttırmak ve kendinizi rahatlatmak. Düşününce bazıları tarafından hurafe, saçma ve gereksiz olarak görünen telekinezi vb. pisişik uygulamalar aslında insan için etkili ve faydalıdır. Bazen bunları veren Allah için şükrediyorum. Çünkü yapabildiğini görünce insan cesaretleniyor. Bu işler biraz sabır ister, çalışmak gerektirir. Bu gibi uygulamaları sakın boş, gereksiz bir uygulama olarak görmeyin. Yapamayanlar olacak, yapıp sıkılanlarda elbet fakat en azından spor yapıyorsunuz yada nefes egzersizi yapıyor belki de bu sayede ufkunuz gelişiyor, belki de daha sağlıklı insan oluyorsunuz.

Genelde, bir çok forumda veya çeşitli sitelerde Telekinezi gibi uygulamaların hepsinin başı inanmaktan gelir inanmayan okumasın yazıldır. Bu şekilde insanlara faydalı olunmaz. Tabiki ilk seferinde bu gibi güçlere başlamadan önce inanmak lazım fakat bunları bahsetmeden önce insanlara güzelliklerinden bahsetseler insanları bu yolun hurafe olmadığını ve gereksiz olmadığını gösteren delilleri sunsalar bu nimetten herkes faydalanabilir. Aslında bunun adına bilimsel çalışmalar yürütülmeli ve bu konu için toplum bilinçlendirmelidir. Belki de o zaman ”bırak boş seylere uğraşma, delimisin sen!’‘ gibi sözleri işitmeyiz. internette araştırdığım kadarıyla bu konu ile ilgili bir kaç kaynak var. Umarım daha fazlası eklenir ve insanlar daha iyi bir şekilde bilinçlenir. Belkide o zaman odaklanmak bu kadar zor olmaz 🙂
ELEKTRİKLENME YÖNTEMİ

Gerekli Malzemeler: 1 adet kağıt( dikdörtgen veya kare biçiminde), düz zemin ve siz.

Öncelikle her zamanki gibi ön hazırlığımızı yapıyoruz. Yukarıda ön hazırlığı açıkladım. Oradan bakabilir, uygulayabilirseniz eğer sizin için bu yöntem daha etkili ve basit şekilde olacaktır.

Elde ettiğimiz kağıdı elimizin rüzgarı veya rüzgarın, havanın etki etmeyeceği mesafeye dik bir şekilde kağıdı koyuyoruz. Sonra gözlerimizi kapatıp, kendimizi adeta bir elektrik kaynağı ve her tarafımızdan sanki elektrik çıktığını onunla bütünleştiğimizi hayal ediyoruz. Öyle bütünleşiyoruz ki sanki elektrik neyse bizde oyuz. Bunu 1 dakika gibi kısa süreler ile yada sizin belirlediğiniz süre zarfında hayal ettikten sonra, kağıda odaklanıp, sanki elimizden bir elektrik şoku fırladığını ve kağıda etki ettiğini, bizim enerjimiz ile kağıt elektriklenip, yere düştüğünü hayal ediyoruz. Bunu yaparken farkedeceksiniz, kağıda uyguladığınız eliniz karıncalaşma gibi bir hisse kavuşacaktır. Bir zaman sonra kağıdın düştüğünü göreceksiniz. Tabiki bu ilk seferinde olacak diye bir şey yok. Ama ön hazırlığı yaptıysanız, iyi odaklanmışsanız eninde sonunda o kağıt yere düşecektir. Yeter ki inanın, odaklanın ve kendinizi serbest bırakın ve kağıt düşsün.

Bu içeriğimi beğendiyseniz beğenmeyi, okuduysanız yorum yapmayı unutmayın arkadaşlar. Bu içeriğimi paylaşabilir, telekinezinin ne olduğunu bilmeyen, öğrenmek isteyenlere sizde fayda gösterebilirsiniz. Bu içeriğim bu kadardı. Umarım bu serimiz olan ‘PSİBALL YÖNTEMLERİ’ne kaldığımız yerden devam edebilirim. Bu biraz da size bağlı. Umarım yazdığım içeriklerim ile sizlere yardımcı olabilmişimdir. Şimdilik hoşça kalın! Kendinize İyi bakın, görüşmek üzere 🙂

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
1
Efsane
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PsiBall Yöntemi 4

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı