PSIBALL YÖNTEMİ 2


Merhaba bu içeriğim, bilinen Telekinezi’de kullanılan psiball yöntemlerinden daha etkili ve basit yöntemlerinden 2. ‘ni açıklayacağım. Bu yöntemi rahat bulduğunuz bir ortamda yapmanız daha etkili olacaktır. Bir önceki yazımda, Telekinezi’de kullanılan bilinen genel yöntemi ‘Psiball yöntemi 1 ‘ başlığında sizlere anlattım. Bu yöntem diğer anlattığım yöntemden daha etkili bulduğum bir yöntemdir. Evet merak içinde olduğunuzu görür gibiyim. O zaman etkili yöntemi sizler için açıklıyorum.

Telekineziye başlamadan önce bu uyarımı dikkatlice okuyun! 

Rahat ve sessiz ortamda olmanız sizin için daha iyi olur. Uygulamanın etkili olması açısından daha iyidir. Unutmayın kendinizi rahat ve iyi hissedin. Bütün kaslarınızı gevşetin. Sanki en sevdiğiniz bir şeyi yapmadan önce kendinizi iyi hissettiğiniz gibi hissedin. Telekineziye başlamadan önce, ılık duş, meditasyon yada ibadet etmeniz bu sonucu hızlandıracaktır. 

AHTAPOT YÖNTEMİ

Bu yöntem, benim bulduğum yöntemdir. Adı şaşırtmasın. Psiball’da olduğu gibi rahat, sessiz bir ortama geçin. Hareket ettireceğiniz nesneyi seçin. Bu nesne küçük bir kağıt, aliminyum parçası veya ona benzer bir şey olabilir. Sonra elinizin rüzgarı ile etki etmeyecek bir biçimde nesneyi dik bir biçimde konumlandırın. Sonra karşısına geçin. Avucunuz içinde enerji topu olduğunu hayal edin. Elinizde enerji topunu yoğunlaştırın. Bir süre sonra elinizin karıncalaştığını, ısıdığını veya soğuduğunu hissedeceksiniz. Bu oluşturduğunuz enerji topunu fırlatmadan önce parmaklarınıza doğru gittiğini ve parmaklarınız ile bütünleştiğini hayal edin. Elinizde oluşturduğunuz enerjinizin parmaklarınıza dağıldığını hayal edebilirsiniz.

Sonra Enerji dağıttığınız elinizi nesneye doğru tutunuz. Elinizin üst kısmı tavana alt kısmı yere bakacak konumda olsun. Sonra parmaklarınızı birbirinden bağımsız hareket ettirin. Bunu yaparken aynı zamanda dilinizi, dişlerinizin arka kısmına değdirin, dişlerinizin arasında hareket ettirin. Parmaklarınız ile aynı tempoda olsun. Sonra kağıda odaklanın. Kağıdın bu etki ile düştüğünü hayal edin. Bir süre sonra sizin etkiniz ile enerjiniz kağıda etki edip bir süre sonra düşecektir. Bu etki psiball’ın bilinen yönteminden daha etkili bir yoldur. Dilinizi dişinize değdirmeniz sırasında enerjinizi daha etkin kılarsınız. Aynı zamanda parmaklarınızı da bu yönde hareket ettirdiğiniz zaman, enerjiyi daha hızlı gönderiyorsunuz. 

Bu yöntem aynı zamanda, psiball’ın bilinen yöntemindeki gibi rüzgar ile etkilenmediğini görebilir ve daha fazla inanırsınız. Unutmayın telekinezi’de en etkili olacak şey sizin inancınız ve sabrınız… 

İlk anda başarılı olamazsınız tekrar tekrar deneyin. Hayat bile öyle değil mi zaten… 

”Başarının anahtarı, sabır ve inançtır.” Goerge Nicolas Timonjack

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PSIBALL YÖNTEMİ 2

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı