Psiball Yöntemi 1


Öncelikle psiball’ ın basit tanımını yapalım. Psiball telekinezide, düsünce gücü ile enerji atıp o nesneye istenilen yönde etki etmektir. Bu yön genelde nesneyi devirmek, yerinden oynatmak şeklinde olur. 

Psiball, telekinezinin temelini olusturur diyebiliriz. Çünkü bir nesneyi hareket ettirmenin en basit halidir. Öncelikle size psiballın en bilinen ve evinizde kullanabileceginiz en basit yöntemini gostereceğim. 

Telekinezinin başarı sağlamanız için oncelikle her zaman inanç, odaklanma ve sabır gereklidir. Bu sizin üç koşulunuz olsun. Telekinezi bize odaklanmayı, olumlu düşünmemizi sağlar. Gerekli yöntemleri bilirsek tabiki eninde sonunda başarabiliriz. Evet şimdi sizlere telekinezinin temel seviyesi olarak kabul edilen ve ayrıca bununla ilgili bir cok kaynak bulabileceginiz. Psiball yöntemini gostereceğim. 

Malzemeler: 1 adet dikdortgen veya kare biciminde kağıt(kağıt küçük olursa başariya ulasmaniz daha rahat olur), sessiz ortam(genelde ben sesli ortamda da odaklaniyorum sadece yeni baslayanlar için) 

Şimdi yöntemi anlatiyorum. Kağıdı düz bir zemine koyun. Sonra kağıt ile uzaklığınızı belirleyin. Kağıda elinizin rüzgarı etki etmiyecek uzaklıkta olsun. Sonra Kagıda enerjiyi odaklanmadan önce elinizde bir enerji oldugunu ve giderek yogunlaştığını hissedin. Zaten bir süre sonra elinizin içi karıncalasma, manyetik his hissetme, ısınma, soğuma gibi farkli sekillerde hisler hissedeceksiniz. Bu aşamaya geldiyseniz, elinizde bir enerji olusmustur. Sonra bu enerjiyi kağıda etki etmeye geldi. Elinizi kağıda, elinizin rüzgarı ile kağıda etki etmiyecek bicimde konumlandırın. Kağıda odaklanın. Kağıdın herhangi bir yüzeyine olabilir. Odaklandıktan sonra kağıdın sizin elinizdeki enerji ile geriye doğru düştüğünü hayal edin. Sonra elinizde olusturdugunuz hayali enerji topunu, kağıda fırlatın. Enerjiniz, kağıda etki ettiginde düşecektir. İlkinde olmazsa düşürene kadar tekrarlayın. 

Psiball yöntemi bu şekildeydi arkadaşlar… Soru ve önerileriniz varsa aşağıya yorum bırakabilir, yanıtlamaya çalışırım. Bir sonraki içeriğe kadar görüşmek üzere…

 

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Psiball Yöntemi 1

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı