TELEKİNEZİ YÖNTEMLERİ


Bu yazımda sizlere telekinezi yapmanın hızlı ve etkili yollarından bahsedeceğim. Bu yöntemler diğer sitelerde ve forumlarda kullanılan yöntemlerden daha etkili ve hızlı biçimde hazırlanmıştır. 8 aylık telekinezi deneyimimin ardından başarılı olduğum bazı yöntemleri size açıklayacağım. 

Eğer Telekinezinin ne olduğunu bilmeyen varsa ‘Telekinezi Nedir?’ Konu başlıklı içeriğe bakıp ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Evet şimdi Kullanılan bazı etkili yöntemlere geçelim.

Kısa bir uyarı! 

Telekineziye başlamadan önce mutlaka meditasyon, ibadet veya ılık duş alın. Ortamın rüzgar almadığını ve sizin elinizin rüzgarı ile hareket etmediğini test edin. Tüm stresinizi atın. Telekineziye başlamadan önce kötü düşüncelerden arınmaya çalışın(Biliyorum çok zor). Onun haricinde yapılan yöntemler pek etkili olmayabilir. 

Pipet Yöntemi

Malzemeler: 1 adet iğne veya kürdan, 1 adet köseleri kırpılmış kare biçiminde kağıt yada folyo parçası, 1 adet silgi veya sistemi tutacak herhangi bir destek parçası, 1 adet pipet

İlk önce elimizdeki Kare biçimindeki kağıdı alıp köşelerinden kırpıyoruz. Daha sonra silgiye kürdanı dik konumda batırıyoruz. Sonra kağıdı tam denge noktasında üzerine koyuyoruz. İlk deneyenler için kağıdın hassas bir şekilde olması yeterlidir. Psiwhell sistemini kurduktan sonra, elimize pipeti alıyoruz. İlkokul yada lisede gördüğümüz statik elektrik deneyine benzer şekilde, pipetin elektriklenmesi için başımıza sürtüyoruz. Ve pipet plastik olduğu için yüzeylerinde elektriklenme meydane geliyor. Sonra Pipeti alıp sisteme yaklaştırıyoruz. Kağıdı nasıl çektiğini göreceksiniz. Kağıdı nasıl kendine çektiğini gözlemliyoruz. Pipeti kağıdın her yüzeyine değdirip, nasıl etki yarattığını gözlemiyoruz. Bunu 5 dakika boyunca yapmak yeterlidir. İsterseniz aynı şekilde tekrardan pipette elektriklenme meydane getirip tekrardan kağıdı nasıl çekip, ittiğini gözlemleyebilirsiniz. 

Bu etkiyi gözlemledikten sonra elimizden pipeti alıp bu sefer sanki elimiz bir pipetmiş gibi hissedip kağıda yakınlaştırıp uzaklaştırıyoruz. Artık hayalimizde elimizi pipet olarak hayal etmek var. Pipet nasıl kağıda etki ediyorsa sizde aynı şekilde öyle etki ettiğini hayal edebilirsiniz. Ben bu yöntemle başardım. Sizde yaparsınız. Yeter ki inanın başaracaksınız.  

Müzik ile Odaklanma

Malzemeler:  1 adet iğne veya kürdan, 1 adet köseleri kırpılmış kare biçiminde kağıt yada folyo parçası, 1 adet silgi veya sistemi tutacak herhangi bir destek parçası, Ses sistemi veya müzik çalar herhangi bir şey

İnternet sitelerinden ve Forum siteleri vb. yerlerde genelde sisteme odaklanmadan sessiz ortamda gerçekleştirin diye öneri var. Şimdi size nasıl müzik ile odaklanacağınızı göstereceğim. Herkesin sevdiği bir parça vardır. En sevdiğiniz müziklerden herhangi bir tanesini açın. Kulaklık takmanız önerilir. Çünkü müzikten başka hiçbir şeye odaklanmamalısınız. Önerelilen bpm seviyeleri 100 bpm ve 140 bpm arasıdır(chill, house, dubstep. slow pop). Hüzünlü müzik ve duygusal müzik olmamasına dikkat edin. Buradaki amaç içinizdeki pozitif duyguları nesneye yönlendirmektir. Negatif düşünceleri yönlendirirseniz. Size zarar verebilir. 

Yine Psiwhell sistemini kuruyoruz. Kulaklıkla en sevdiğimiz müzik ile bütün oluyoruz. Aynı sekilde kağıt ile. Kağıdı bizimle dans eden biri olarak hayal ediyoruz. Sanki onu tutmussunuz ve hiç bırakmıyorsunuz. Ellerinizi hareket ettirdiğinizde size eşlik ettiğinizi hayal edin. Sizinle dans ettiğini ve sizi hiç bırakmadığını… Yani onu yönetmek değil de sizsiz dans edemiyormuş gibi hayal edin. Bunu yaparken müziğin ritmine göre elleriniz hareket ettirin. Bir kaç yöntemden sonra yapıcaksınız. Emin olun.

yorumlar

yorum

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
İğrenç İğrenç
1
İğrenç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Komik Komik
0
Komik
Aşk Aşk
0
Aşk

Comments 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TELEKİNEZİ YÖNTEMLERİ

giriş

Become a part of our community!

Hesabınız yok mu?
kayıt ol

parola gir tekrar

Geri Dönün
giriş

kayıt ol

Topluluğumuza katıl

Geri Dönün
giriş
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı